Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii mieści się w zabytkowym XV-wiecznym Zamku, usytuowanym na wzgórzu, w otoczeniu pieknego parku nad Narwią.

 

Uważany jest przez wielu za "Perłę Mazowsza, jako jeden z najciekawszych hoteli pod Warszawą.

 

Ten historyczny, malowniczo położony kompleks stanowi znaczący obiekt hotelowo - gastronomiczno - konferencyjny na mapie tak Mazowsza jak i całej Polski. Hotel w Zamku dysponuje 102 miejscami noclegowymi w 54 pokojach a hotel na Podzamczu - 60 miejscami noclegowymi w 38 pokojach. Proponujemy Państwu do wyboru pokoje w prostym, eleganckim i funkcjonalnym stylu, idealnym dla stworzenia przyjemnej i gościnnej aury.

 

Oddzielną atrakcją jest kuchnia zamkowa, słynąca przede wszystkim z tradycyjnych dań kuchni szlacheckiej, myśliwskiej i ziemiańskiej. W zabytkowych restauracjach organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny  a w pieknym zakątku nad brzegiem Narwi znajduje się znakomicie przygotowane miejsce na biesiady przy ognisku. Do Państwa dyspozycji są nasi kucharze, otwarci na wszelkie uwagi, a także gotowi przygotować potrawy specjalnie na Państwa życzenie.

 

W zamkowych murach naszego hotelu można spędzić niezapomniane polskie święta - Boże Narodzenie ze wspólną Wigilią oraz Wielkanoc z rodzinnym uroczystym śniadaniem.

 

Dom Polonii  to w głównej mierze hotel konferencyjny, do dyspozycji Państwa oddajemy w pełni wyposażonych 6 sal konferencyjnych. Wnętrza oraz malownicze położenie, nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że firmy chcące zorganizować konferencje lub szkolenia powierzają właśnie nam ich przygotowanie. Gwarantujemy fachową, dyskretną i stojącą na najwyższym poziomie obsługę.

 

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji Zamku są przejażdżki gondolami. Na łodziach  tych można nie tylko podziwiać uroki nadnarwiańskiej przyrody ale także zjeść romantyczną kolację. Aktywny wypoczynek zapewnia bogato wyposażona w sprzęt wodno - turystyczny Stanica Wodna. Zabytkowy charakter hotelu podkreślają organizowane imprezy - Pikniki Szlacheckie, Turnieje Rycerskie, Pikniki Militarne na Podzamczu i Bale Niepodległościowe. Tradycją stały się coroczne wydarzenia - Ogólnopolski Konkurs Kulinarny "Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś" i Dzień Tradycji Rzeczypospolitej - "Piknik Husarski".

 

Podczas pobytu w naszym hotelu goście mają okazję poznać liczne zabytki Pułtuska a m.in. najdłuższy brukowany rynek w Europie, zabytki sakralne , poznać historię jedynego na Mazowszu deszczu meteorów, niepowtarzalne uroki przyrody nadnarwiańskiej ( w tym rezerwaty ), szlaki rowerowe i turystyczne a także wiele innych, do zapoznania się z którymi kazdego gorąco zachęcamy.

 • dompolonii - ferie zimowe w XV w. Zamku ferie zimowe w XV w. Zamku 3 dni, 615 zł/os
 • dompolonii - Firmowa impreza karnawałowa Firmowa impreza karnawałowa 2 dni, 295 zł/os
 • dompolonii - Konferencje w Zamku Konferencje w Zamku 2 dni, 270 zł/os
 • dompolonii - Romantyczniej we dwoje Romantyczniej we dwoje 2 dni, 265 zł/os
 • dompolonii - Z wizytą w XV w. Zamku Z wizytą w XV w. Zamku 2 dni, 285 zł/os
 • dompolonii - Boże Narodzenie 2014 Boże Narodzenie 2014 3 dni, 655 zł/os
 • dompolonii - Sylwester 2014 Sylwester 2014 Cena 345 zł
 • dompolonii - Relaks i odprężenie. Relaks i odprężenie. 2 dni, 385 zł/os
 • dompolonii - Prezent dla Rodziców Prezent dla Rodziców 3 dni, 495 zł/os
 • dompolonii - Urodziny i Imieniny Urodziny i Imieniny Cena 90 zł
 • dompolonii - Romantyczna Rocznica Ślubu Romantyczna Rocznica Ślubu 2 dni, 480 zł/os
 • dompolonii - Królewskie zaręczyny Królewskie zaręczyny Cena 180 zł
 • dompolonii - specjalna cena na pokoje w Zamku specjalna cena na pokoje w Zamku 2 dni, 90 zł/os
x

banerHome