Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” realizuje projekt pn. „Narew – ostoja życia” dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Projekt ma na celu aktywizację społeczeństwa w obszarze realizacji zasad zrównoważonego rozwoju poprzez organizację 5 pikników ekologicznych na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego w miejscowościach położonych w dolinie Narwi. Zadaniem organizowanych pikników będzie rozbudzenie szacunku do otaczającego środowiska oraz kształtowanie właściwych postaw wobec ochrony przyrody. 

 

Stowarzyszenie "WSPÓLNOTA POLSKA" informuje, że zakończyło się składania ofert na kadrę zarządzajacą projektem pod nazwą "NAREW OSTOJĄ ŻYCIA", realizowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dostępna pod linkiem - kliknij link.

 

Stowarzyszenie Wspólnota Polska zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzenia w trybie zapytania ofertowego na : przeprowadzenie kampanii promocyjnej w ramach projektu pod nazwą "Narew ostoja życia" realizowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapytanie ofertowe dostepne pod linkiem - kliknij link

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dostępna pod linkiem - kliknij link

  • dompolonii - Lekcja savoir vivre\'u. Lekcja savoir vivre\'u. Cena od 49 zł /os.
  • dompolonii - Wielkanoc na Zamku Wielkanoc na Zamku Cena od 290 zł /os.
  • dompolonii - Konferencje w Zamku. Konferencje w Zamku. Cena od 360 zł /os.
  • dompolonii - Z wizytą w XV w. Zamku Z wizytą w XV w. Zamku Cena od 285 zł /os.
Klauzula informacyjna