"Brama Zamku Pułtuskiego na wciąż otwarta

przechodniom ogłasza,

że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza."

 

 

Dzisiejszy Zamek – Dom Polonii jest miejscem , gdzie historia łączy się ze współczesnością, gdzie każdy może znaleźć coś dla ducha i ciała; to tu można poznać bogatą historię Pułtuska, regionu i Ojczyzny, to tu z racji na malownicze położenie nad Narwią można znaleźć chwile odpoczynku i to tu można skosztować wspaniałych potrwa kuchni staropolskiej, znanej w Polsce i za granicą. Załoga dzisiejszego Domu Polonii stara się, aby w podwojach pułtuskiego zamku, gdzie „mówią wieki”, nasi Rodacy przyjeżdżający z całego świata oraz liczni goście z kraju poczuli atmosferę polskiego Domu i polskiej gościnności. 

 

Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii mieści się w zabytkowym XV-wiecznym Zamku, usytuowanym na wzgórzu, w otoczeniu pieknego parku nad Narwią.

 

Uważany jest przez wielu za "Perłę Mazowsza, jako jeden z najciekawszych hoteli pod Warszawą.

 

Ten historyczny, malowniczo położony kompleks stanowi znaczący obiekt hotelowo - gastronomiczno - konferencyjny na mapie tak Mazowsza jak i całej Polski. Hotel w Zamku o standardzie 3 gwiazdek dysponuje 103 miejscami noclegowymi w 56 pokojach. Hotel na Podzamczu - Stanica  dysponuje 25 miejscami  w 16 pokojach. Proponujemy Państwu pokoje gościnne w budynkach mieszkalnych na Podzamczu o standardzie turystycznym w ilości 45 pokoi dla 130 osób.

 

Oddzielną atrakcją jest kuchnia zamkowa, słynąca przede wszystkim z tradycyjnych dań kuchni szlacheckiej, myśliwskiej i ziemiańskiej. W zabytkowych restauracjach organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny  a w pieknym zakątku nad brzegiem Narwi znajduje się znakomicie przygotowane miejsce na biesiady przy ognisku. Do Państwa dyspozycji są nasi kucharze, otwarci na wszelkie uwagi, a także gotowi przygotować potrawy specjalnie na Państwa życzenie.

 

W zamkowych murach naszego hotelu można spędzić niezapomniane polskie święta - Boże Narodzenie ze wspólną Wigilią oraz Wielkanoc z rodzinnym uroczystym śniadaniem.

 

Dom Polonii  to w głównej mierze hotel konferencyjny, do dyspozycji Państwa oddajemy w pełni wyposażonych 6 sal konferencyjnych. Wnętrza oraz malownicze położenie, nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że firmy chcące zorganizować konferencje lub szkolenia powierzają właśnie nam ich przygotowanie. Gwarantujemy fachową, dyskretną i stojącą na najwyższym poziomie obsługę.

 

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji Zamku są przejażdżki gondolami. Na łodziach  tych można nie tylko podziwiać uroki nadnarwiańskiej przyrody ale także zjeść romantyczną kolację. Aktywny wypoczynek zapewnia bogato wyposażona w sprzęt wodno - turystyczny Stanica Wodna. Zabytkowy charakter hotelu podkreślają organizowane imprezy - Pikniki Szlacheckie, Turnieje Rycerskie, Pikniki Militarne na Podzamczu i Bale Niepodległościowe. Tradycją stały się coroczne wydarzenia - Ogólnopolski Konkurs Kulinarny "Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś" i Dzień Tradycji Rzeczypospolitej - "Piknik Husarski".

 

Podczas pobytu w naszym hotelu goście mają okazję poznać liczne zabytki Pułtuska a m.in. najdłuższy brukowany rynek w Europie, zabytki sakralne , poznać historię jedynego na Mazowszu deszczu meteorów, niepowtarzalne uroki przyrody nadnarwiańskiej ( w tym rezerwaty ), szlaki rowerowe i turystyczne a także wiele innych, do zapoznania się z którymi kazdego gorąco zachęcamy.

  • dompolonii - Rodzinny pobyt w Zamku Rodzinny pobyt w Zamku Cena od 550 zł /osoba
  • dompolonii - Lekcja savoir vivre Lekcja savoir vivre Cena od 49 zł /osoba
  • dompolonii - Konferencje w Zamku. Konferencje w Zamku. Cena od 360 zł /osoba
  • dompolonii - Z wizytą w XV w. Zamku Z wizytą w XV w. Zamku Cena od 285 zł /osoba
Klauzula informacyjna Polityka Prywatności
x

banerHome