Hotel w zamkowych murach. Zamek i Podzamcze. Powiew szlacheckiej przeszłości…

Na wzgórze zamkowe prowadzi brukowany trakt wiodący do głównej bramy strzeżonej przez dwie baszty. To malownicza droga do miejsca, które jest świadectwem polskiej przeszłości...

Spotkacie się tu Państwo z pasjonującą historią, odetchniecie szlacheckim klimatem, skosztujecie wybornej i urozmaiconej kuchni staropolskiej. Otwieramy przed Państwem szeroko zamkowe podwoje!

Każdy gość znajdzie u nas coś dla siebie. Spragnionych spokoju i odpoczynku zapraszamy na chwilę wytchnienia przy filiżance aromatycznej kawy, rejs gondolą po rzece Narwi oraz masaż, który sprawi, że poczujecie się Państwo całkowicie odprężeni i zrelaksowani. Miłośnikom aktywnego spędzania czasu proponujemy przejażdżkę rowerową trasami pozwalającymi odkryć piękno naszej okolicy. Czeka na Państwa jeszcze wiele innych atrakcji. My, bowiem naprawdę robimy wszystko, by umilić gościom spędzany w naszych progach czas.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie jedynym w swoim rodzaju hotelem zamkowym, który mieści się w Pułtusku, gdzie splendor przeszłości idzie w parze z profesjonalną, nowoczesną obsługą. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.
Oferujemy Państwu więcej niż inne hotele…

Dyrekcja i Personel Hotelu Domu Polonii w Pułtusku

  • dompolonii - Świąteczne spotkania firmowe Świąteczne spotkania firmowe Cena od 89 zł /os.
  • dompolonii - Boże Narodzenie 2019 Boże Narodzenie 2019 Cena od 270 zł /os.
  • dompolonii - Sylwester 2019 Sylwester 2019 Cena od 350 zł /os.
  • dompolonii - Lekcja savoir vivre Lekcja savoir vivre Cena od 49 zł /os.
  • dompolonii - Konferencje w Zamku. Konferencje w Zamku. Cena od 360 zł /os.
  • dompolonii - Z wizytą w XV w. Zamku Z wizytą w XV w. Zamku Cena od 285 zł /os.
Klauzula informacyjna