Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Państwa, przygotowaliśmy też propozycję dla miłośników bardziej ekstremalnych form spędzania czasu. Na życzenie klienta organizujemy, za dodatkową opłatą, zajęcia survivalowe.

Zdrowy i aktywny wypoczynek, niebanalne i wyjątkowe zajęcia, fachowa opieka instruktorska - to główne, choć nie jedyne zalety naszej oferty. Organizujemy szereg zabaw, niespodzianek, gier, warsztatów i szkoleń. Przekonajcie się Państwo sami, zapoznając z naszymi propozycjami.

Choć z myślą o naszych gościach stworzyliśmy bogatą i urozmaiconą ofertę, jesteśmy też otwarci na wszelkie Państwa propozycje dotyczące sposobów spędzania wolnego czasu i dostarczania dreszczyku emocji. Sprostamy każdemu wyzwaniu.

Ze swojej strony proponujemy jeszcze:

- Rycerskie biesiady
- Wyprawy w poszukiwaniu skarbu
- Przejażdżki na quadach
- Rozgrywki w paint ballu
- Przejażdżki samochodami terenowymi
- Śmieszne zdjęcia na pamiątkę.

Rezerwacje przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela Dział Marketingu i Sprzedaży,  pod numerem telefonu 23 692 91 07, 23 692 91 08.

Atrakcje Survivalowe
Konkurencje sprawnościowe czytaj więcej »

Konkurencje sprawnościowe czytaj więcej »

Team Building jest jednym z najpopularniejszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie lepszego i zgranego zespołu. Podczas wspólnych zajęć , w których nigdy nie brakuje elementów pomysłowości i dobrej zabawy, uczestnicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób uczą się zasad efektywnej współpracy, zdrowej oraz etycznej rywalizacji i podnoszą swoje umiejętności komunikacyjne.

Beczki. Konkurencja polega na tym, by cała drużyna jak najszybciej przedostała się z miejsca na miejsce z pomocą dwóch beczek

Narty wieloosobowe. W ramach tej konkurencji drużyna musi na czas pokonać na nartach wieloosobowych wyznaczony odcinek.

Wyścig na skrzynkach
. Zadanie polega tu na jak najsprawniejszym pokonaniu wytyczonego odcinka trasy na skrzyniach (konkurencja typowo integracyjna)

Most. Przy użyciu beczek (skrzyni), kilku desek i wyobraźni cała drużyna musi sforsować „rwącą rzekę”.


Paintball, Strzelnica czytaj więcej »

Paintball, Strzelnica czytaj więcej »

Paintball to świetna okazja, by wyładować emocje poprzez zabawę. Painball sprawia, że wszystkie flustracje i codzienne kłopoty zostają gdzieś daleko w tyle,  pozwala rozładować napięcie panujące w grupie. Każdy kto bierze udział w grze, zostaje wyposażony w marker, maskę i mundur. Ciekawą odmianą paintballu jest speedball - rozgrywany jest na otwartej przestrzeni , na polu specjalnie przygotowanym do tego celu. Zawodnicy muszą wykazać się wyjątkowym refleksem. Jedyne, za czym mogą się schronić to dmuchane przeszkody.

Pojedynek strzelecki - możliwość prawdziwej rywalizacji. 

Imprezy  tematyczne czytaj więcej »

Imprezy tematyczne czytaj więcej »

Kolejną atrakcją jaką chcemy Państwu zaproponować, są imprezy tematyczne o rozmaitym charakterze, dostosowane do różnych gustów, potrzeb i upodobań. Imprezy te są organizowane w oparciu o znane momenty z historii z wykorzystaniem odpowiednich strojów, muzyki oraz akcesoriów.


- Dziki Zachód

- Lata 70 / Hipisi
- Poszukiwanie Zaginionego Skarbu
- Koło GospodyńWiejskich
- Akademia Policyjna
- Piraci
- Festiwal Piwa
- Bal u Drakuli
- I znowu PRL...

  • dompolonii - Andrzejki na Zamku. Andrzejki na Zamku. Cena od 130 zł /os.
  • dompolonii - Lekcja savoir vivre Lekcja savoir vivre Cena od 49 zł /os.
  • dompolonii - Konferencje w Zamku. Konferencje w Zamku. Cena od 360 zł /os.
  • dompolonii - Z wizytą w XV w. Zamku Z wizytą w XV w. Zamku Cena od 285 zł /os.
Klauzula informacyjna