Wspólnota Polska

Gastronomia

Gastronomia

Zapraszamy Państwa przez cały rok do zamkowych restauracji i kawiarni, a w sezonie letnim do ukwieconego ogródka. Przy stolikach pod parasolami serwujemy tam posiłki i przekąski, w tym również z grilla. W pięknym zakątku nad Narwią, gdzie znajdują się znakomicie przygotowane zadaszone miejsca, organizujemy różnego rodzaju biesiady okolicznościowe, podczas których możecie się Państwo delektować potrawami opartymi na starych, sprawdzonych recepturach.

Jesteśmy przy tym otwarci na Państwa uwagi, a także gotowi przygotować potrawy specjalnie na Państwa życzenia. W przypadkach indywidualnych zamówień Szef naszej kuchni pozostaje do Państwa dyspozycji.

Restauracje i Kawiarnia

Powiew historii i czyste powietrze znad Narwi, zaostrzywszy apetyt, wyczulają smak i czynią delikatnym każde podniebienie.
Nasze restauracje łatwo znaleźć, ale trudno opuścić ich podwoje. Tu bowiem naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Zapraszamy w podróż do krainy wrażeń smakowych...

Serdecznie zapraszamy do naszych restauracji na obiady:
- firmowe ( poniedziałek - piątek ) w cenie 35 zł od osoby ( zupa, II danie, kompot ),
- domowe ( sobota - niedziela ) w cenie 40 zł od osoby ( zupa, II danie, ciastko, kawa, herbata ),
serwowane w godzinach 13.00 - 16.00.
Dla gości korzystających z pakietów - parking bez opłaty.
Cena za zestaw dotyczy zamówień indywidualnych nie większych niż 9 osób. 

 Nasze Sale

Śluby i Wesela

Zamek to wymarzone miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego czy też ślubu w zamkowym parku. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić każdej Parze Młodej w pełni profesjonalną obsługę przyjęcia. Spełniamy indywidualne oczekiwania poszczególnych par - pokaz sztucznych ogni, drink bar, wiejski stól czy czekoladową fontannę. 

Hotel w prezencie dla Pary Młodej oferuje:
- powitanie salwą armatnią, chlebem i solą,
- nocleg w apartamencie królewskim.
Dla gości weselnych zapewniamy atrakcyjne ceny pokoi hotelowych..  
 

Przyjęcia okolicznościowe

Naszą specjalnością są nie tylko wesela. Warto nam zaufać i powierzyć organizację wszelkich przyjęć - zarówno hucznych biesiad przy stołach, zabaw z tańcami, jak i rodzinnych spotkań z okazji chrzcin czy komuni dziecka.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyjęć okolicznościowych oraz do kontaktu w celu rezerwacji stolików i sal. 

Oferta dostęna pod linkiem - kliknij.

Catering

Naszą specjalnością jest wyśmienita kuchnia. Cieszymy się znakomitą renomą, świadczymy usługi cateringowe nie tylko w Pułtusku i w Warszawie, ale także w każdym zakątku Polski i świata.
Każda impreza, którą organizujemy, jest dla nas wydarzeniem równie ważnym jak dla Państwa. Nasz doświadczony personel dokłada za każdym razem wszelkich starań, aby organizowane przyjęcie lub spotkanie okazało się wielkim sukcesem.

Od urodzinowego bankietu, poprzez spotkanie firmowe, aż po wieczorną galę, od fazy pomysłu do realizacji – gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję.
Rezerwacje przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela Dział Gastronomii, pod numerem telefonu 797189210.

Gawęda o zachowaniu się przy stole

Kuchnia i kultura jedzenia stanowią ważny element naszej kultury. Pod kierunkiem zamkowego Mistrza Kelnerstwa mogą się Państwo u nas dowiedzieć, jak należy zachowywać się przy stole, spożywać posiłki, korzystać z zastawy stołowej. Następnie przy przygotowanym specjalnie dla Państwa obiedzie macie Państwo możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności w praktyce.
Zapraszamy na wykład na temat zasad savoir-vivre'u, zachowania się w sytuacjach, gdy zapraszamy gości lub sami jesteśmy zapraszani, oraz sztuki jedzenia.

Rezerwacje przyjmujmujemy oraz dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 728 224 765 oraz mailem b.karkowska@zamekpultusk.pl.http://dompolonii.hotelsystems.pl/up/files/ABC%20plakat%202022-%20druk.pdf