Wspólnota Polska

Atrakcje w Hotelu

Andrzejki na Zamku

Andrzejki w zamkowych komnatach w Domu Polonii w Pułtusku.

27 listopada 2021r., godzina 19.00

W ramach biletu wstepu, w cenie 145 zł od osoby, zapewniamy Państwu:
doskonałą zabawę przy muzyce z DJ - em, Andrzejkowe ciasteczko z wróżbą,

a ponadto:

- wyśmienita kolacja serwowana bezpośrednio do stołów:
* bulion grzybowy z knelami,
* roladki z indyka w panierce z nasion, podawane z ziemniakami zapiekanymi w ziołach i warzywami gotowanymi na parze,
- danie gorące po pólnocy - forszmak z bułką,
- zakąski zimne na stołach:
* szczupak "Specjał", sledź w oleju, wędliny z zamkowej wędzarni, zestaw roladek z indyka w czterech smakach, schab "Po Warszawsku", sałatka jarzynowa,
- bufet słodki - ciasta z zamkowej cukierni,
- napoje - sok owocowy, woda mineralna, kawa, herbata.

Możliwość zakupu alkoholu w promocyjnej cenie.

Informacje dodatkowe:
< opłata za parking – według cennika parkometru,
< Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany wybranych elementów oferty.

Specjalna cena na noclegi -
180 zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem za dobę.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a  kończy o 12.00 ostatniego dnia pobytu.
Pakiet nie podlega łączeniu z innymi promocjami.

Nie ma możliwości rezerwacji on-line na zapytanie, rezerwacje przyjmujemy pod podanymi niżej numerami telefonów lub adresem e-mail: marketing@zamekpultusk.pl.
Rezerwacje przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela Dział Marketingu i Sprzedaży,  pod numerem telefonu 23 692 91 08, 23 692 91 07,  23 692 42 40 oraz pod numerem 728 224 498, w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

 Hotel spełnia normy bezpieczeństwa odnośnie COVID-19. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przed przyjazdem, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurami wprowadzonymi w naszym Hotelu: BEZPIECZNY HOTEL.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany programu pobytu z przyczyn, które są od niego niezależne. W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikajacym z aktualnych przepisów prawa i decyzji Hotelu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujecie Państwo brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID-19.

Rejsy gondolami

Rejs zamkowymi gondolami i katamaranem po rzece Narew to niezapomniane przeżycie. Podczas wycieczki można także zjeść romantyczną kolację, ale również podziwiać niezwykłe uroki nadnarwiańskiej przyrody. Przy odrobinie szczęścia zauważymy bobra, chronioną czaplę siwą i orła bielika. Proponujemy Państwu prawdziwą ucztę dla duszy i ciała.

Oferta jest dostępna tylko od maja do października.

Sprzęt rekreacyjny

Oferujemy wypożyczanie sprzętu wodnego, takiego jak rowerki wodne, kajaki, łódki, gondole. Organizujemy rejsy krajoznawcze i rekreacyjne po Narwi. O tym, że warto skorzystać z tej oferty, świadczą odwiedzające nas w sezonie letnim rzesze turystów, wczasowiczów oraz osób pragnących aktywnie spędzać wolny czas.

Ci z Państwa, którzy są złaknieni kąpieli słonecznych, mogą się zrelaksować na plaży miejskiej położonej tuż przy hotelu, gdzie od czerwca do września organizowanych jest wiele imprez sportowych.

Oferta ta jest dostępna tylko od maja do października.

Korty tenisowe

Dysponujemy dwoma otwartymi kortami tenisowymi, gdzie amatorzy tego pięknego sportu mogą miło i aktywnie spędzić czas.

Oferta dostępna tylko od maja do października.

Kasztelan Zamkowy

Zwiedzanie Zamku i Zbrojowni z Kasztelanem Zamkowym.
Cena za zwiedzanie ustalana jest indywidualnie.
- czas zwiedzania - około 60 minut
*dzieci do 3 lat - gratis,
*zwiedzanie w języku angielskim - po uprzednim zgłoszeniu,
- dodatkowo proponujemy zwiedzanie miasta Pułtusk ( szczegóły u przewodnika ).

Wszelkich informacji udziela i rezerwacje przyjmuje Kasztelan Zamkowy - Pan Mariusz Kubisz , pod numerem telefonu: 538 328 128.

Bilard

Serdecznie zapraszamy do naszego zamku także wszystkich miłośników bilardu, którzy chcą spędzić czas w sympatycznej atmosferze sali bilardowej.

Można tu również pooglądać telewizję. Miłośnikom surfowania w sieci udostępniamy bezprzewodowy Internet.

Plac Zabaw dla dzieci

Nie zapomnieliśmy też o naszych najmłodszych gościach.

W otoczeniu zieleni mogą bezpiecznie się bawić i korzystać z huśtawek, zjeżdżalni, piaskownicy oraz innych atrakcji, które zawsze dostarczają im wiele radości i uśmiechu.

Wystrzały armatnie

Niezwykłą atrakcją towarzyszącą wielu imprezom organizowanym na terenie Domu Polonii w Pułtusku, są salwy z XVII-wiecznych armat stojących na dziedzińcu zamkowym.

Na życzenie Gości możemy też zorganizować profesjonalny pokaz sztucznych ogni.

Jubiler

Ponieważ zamkowe wnętrza stanowią piękną oprawę dla biżuterii, oferujemy możliwość zakupu wyrobów ze srebra, bursztynów oraz innych materiałów jubilerskich. Znajdziecie Państwo w naszym sklepie unikatowe wzory, pojedyńcze egzemplarze, pierścionki i kolczyki, naszyjniki i łańcuszki, bransoletki i zawieszki. Dla naszych gości to może być miła pamiątka z pobytu na zamku, a dla ich bliskich –gustowny prezent.

Atrakcyjne ceny, doskonała, jakość i ciekawe wzornictwo skusiły do dokonania u nas zakupów już wielu gości, choć wobec bogactwa oferty wybór nie jest łatwy.