Wspólnota Polska

Atrakcje w Hotelu

Rejsy gondolami

Rejs zamkowymi gondolami i katamaranem po rzece Narew to niezapomniane przeżycie. Podczas wycieczki można także zjeść romantyczną kolację, ale również podziwiać niezwykłe uroki nadnarwiańskiej przyrody. Przy odrobinie szczęścia zauważymy bobra, chronioną czaplę siwą i orła bielika. Proponujemy Państwu prawdziwą ucztę dla duszy i ciała.

Oferta jest dostępna tylko od maja do października.

Sprzęt rekreacyjny

Oferujemy wypożyczanie sprzętu wodnego, takiego jak rowerki wodne, kajaki, łódki, gondole. Organizujemy rejsy krajoznawcze i rekreacyjne po Narwi. O tym, że warto skorzystać z tej oferty, świadczą odwiedzające nas w sezonie letnim rzesze turystów, wczasowiczów oraz osób pragnących aktywnie spędzać wolny czas.

Ci z Państwa, którzy są złaknieni kąpieli słonecznych, mogą się zrelaksować na plaży miejskiej położonej tuż przy hotelu, gdzie od czerwca do września organizowanych jest wiele imprez sportowych.

Oferta ta jest dostępna tylko od maja do października.

Korty tenisowe

Dysponujemy dwoma otwartymi kortami tenisowymi, gdzie amatorzy tego pięknego sportu mogą miło i aktywnie spędzić czas.

Oferta dostępna tylko od maja do października.

Bilard

Serdecznie zapraszamy do naszego zamku także wszystkich miłośników bilardu, którzy chcą spędzić czas w sympatycznej atmosferze sali bilardowej.

Można tu również pooglądać telewizję. Miłośnikom surfowania w sieci udostępniamy bezprzewodowy Internet.

Plac Zabaw dla dzieci

Nie zapomnieliśmy też o naszych najmłodszych gościach.

W otoczeniu zieleni mogą bezpiecznie się bawić i korzystać z huśtawek, zjeżdżalni, piaskownicy oraz innych atrakcji, które zawsze dostarczają im wiele radości i uśmiechu.

Wystrzały armatnie

Niezwykłą atrakcją towarzyszącą wielu imprezom organizowanym na terenie Domu Polonii w Pułtusku, są salwy z XVII-wiecznych armat stojących na dziedzińcu zamkowym.

Na życzenie Gości możemy też zorganizować profesjonalny pokaz sztucznych ogni.

Jubiler

Ponieważ zamkowe wnętrza stanowią piękną oprawę dla biżuterii, oferujemy możliwość zakupu wyrobów ze srebra, bursztynów oraz innych materiałów jubilerskich. Znajdziecie Państwo w naszym sklepie unikatowe wzory, pojedyńcze egzemplarze, pierścionki i kolczyki, naszyjniki i łańcuszki, bransoletki i zawieszki. Dla naszych gości to może być miła pamiątka z pobytu na zamku, a dla ich bliskich –gustowny prezent.

Atrakcyjne ceny, doskonała, jakość i ciekawe wzornictwo skusiły do dokonania u nas zakupów już wielu gości, choć wobec bogactwa oferty wybór nie jest łatwy.