Wspólnota Polska

Konferencje

Konferencje

Konferencje i szkolenia w zamku pod Warszawą - sprawnie, profesjonalnie, z klasą...
Przygotowaliśmy ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla klientów biznesowych.

Organizacja szkolenia w Domu Polonii to pełen profesjonalizm ze strony pracowników naszego Hotelu, nasze doświadczenie pomoże w rozplanowaniu i przygotowaniu miejsc na konferencję, a w porozumieniu z organizatorem szkolenia przygotujemy i dostosujemy przerwę kawową, obiad i koalcję dla uczestników szkolenia.  Proponujemy Państwu także możliwość wzbogacenia programu konferencji o różne formy rekreacji, w tym aktywny wypoczynek bądź zabawy przy muzyce.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Sprzedaży:
zadzwoń - 23 692 91 07, 23 692 91 08,
napisz - marketing@zamekpultusk.pl.

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne pod Warszawą - konferencje w zabytkach.
Do dyspozycji oddajemy 6 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, z możliwością ustawienia stołów pod konkretne potrzeby klientów. Zapewniamy także pełne wsparcie organizacyjne i techniczne przy przygotowaniu każdego szkolenia. Na życzenie organizowane są przerwy kawowe / catering w sali lub tuż obok.

Oferujemy Państwu możliwość organizacji: kongresów, konferencji, sympozjów, szkoleń, zjazdów, warsztatów, kameralnych spotkań biznesowych, prezentacji plenerowych, prezentacji samochodów wewnątrz obiektu. Zajmujemy się wszystkimi zadaniami, jakie wiążą się z organizacją takich przedsięwzięć.

Pakiet Konferencyjny

Wnętrza oraz malownicze otoczenie, nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, ze firmy z całej Polski powierzają właśnie nam organizacje konferencji i spotkań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pakietem konferencyjnym.