Wspólnota Polska

Atrakcje

Camper System

Z ogromną przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy strefę przeznaczoną na Camper System na naszym głównym hotelowym parkingu.

1. Profesjonalne stanowisko serwisowe "Camper System" na wydzielonym miejscu na parkingu:
- krata do zlewania "szarej " wody ( kuchnia i umywalka ),
- punkt do opróżniania wody "czarnej" ( z toalety ) i poboru czystej wody, * szuflada do opróżniania WC, * kran z wodą do płukania zbiornika WC, * kran do pobrania czystej wody.

2. Postój dla Kamperów nad brzegiem Narwi.
Ze względu  na to, że stanowisko dla Kamperów znajduje się na parkingu hotelowym, prosimy o pobranie biletu  w momencie wjazdu na parking. Po zaparkowaniu pojazdu na stanowisku ( odpowiednie oznaczenia pokierują do miejsca postoju ), należy udać się do Recepcji Hotelowej w celu ustalenia szczegółów -  postój tylko na stanowisku serwisowym czy postój na camperowisku.
Płatność za usługi w Recepcji Hotelowej przed rozpoczęciem usługi;
Cennik usług:
1. Kamper Serwis - 30 zł - jednorazowe nabranie wody i oczyszczenie.
2. Kamper postój - 80 zł - postój jedną dobę plus serwis i podłączenie do prądu wliczony w cenę.

W przypadku dodatkowych pytań - prosimy o bezpośredni kontakt z Recepcją Hotelową pod numerem telefonu - + 48 23 692 90 01. Regulamin korzystania z Camper Stopu, dostępny pod linkiem : patrz link

Atrakcje w Hotelu

Pułtusk i jego okolice to nie tylko bogata przeszłość i wspaniałe zabytki. Jeśli marzycie o spacerze po lesie, jeśli chcecie doskonalić swoje umiejętności w grze w tenisa, jeśli pragniecie spędzić jak najwięcej czasu nad wodą i budząc się rano, podziwiać przez okno piękno natury, jeśli potrzebujecie odpocząć od miasta i świetnie się bawić, nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych specjalnie z myślą o naszych gościach atrakcji.

Rezerwacje przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela Dział Marketingu i Sprzedaży, pod numerem telefonu 23 692 91 07, 23 692 91 08.

Atrakcje Regionu

Mamy nadzieję, że udało się nam przekonać Państwa do skorzystania z gościny w hotelu w pułtuskim zamku.

Pragniemy zachęcić Państwa do przyjazdu do nas tym bardziej, że sam Pułtuski i jego okolice też mają wiele do zaoferowania. Można tu spędzić ciekawie i pożytecznie, a także bardzo atrakcyjnie niejeden weekend! To idealne miejsce na wyjazd rodzinny lub wypad z przyjaciółmi. Sprawdź kilka powodów, dla których warto tu się wybrać.

Program Kultura Dostępna

W ramach Zadania  "Teatr dla społeczności lokalnej", w dniu 22 sierpnia 2021, zostanie wystawiony spektakl "KOSZTOWNY ROMANS".
"Pąsowa suknia", "Kosztowny romans" i "Niedokończona symfonia" jednoaktówki dorosłego Jana Brzechwy i Mariana Hemara. "Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat..." Lata trzydzieste XX wieku - szampan, muzyka , czarujące kobiety w oszałamiających toaletach i eleganccy dżentelmeni...Szalone noce w Adrii i Małej Ziemiańskiej...Powroty nad ranem...Gorące uczucia, a jak kłotnie to na zabój. Komediowy wieczór dla dorosłych z niespodziankami godnymi przedwojennych czasów!!!.
W sztuce w reżyseri Jana Korwin - Kochanowskiego, wystepuje Scena Klasyczna Teatru Praska 52 w obsadzie: Aneta Gierat, Sylwia Chludzińska, Justyna Filipowicz, Marek Wolny, Jan Korwin - Kochanowski, Daniel Piskorz. 
Spektakl Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego. .